Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Organizator

Realizujemy, inspirujemy, spełniamy marzenia ...
Od dwunastu lat tworzymy i organizujemy imprezy kolarskie. W tym czasie odwiedziliśmy ponad 60 miejscowości zaliczając ponad 200 dni wyścigowych. W imprezach uczestniczyli zawodnicy z 5 kontynentów i 43 państw, Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata, liderzy Pucharów Świata, zwycięzcy prestiżowych imprez naszego globu.
Staraliśmy się równać do najlepszych podwyższając wszystkie możliwe standardy organizacyjno-techniczne. Każdy kolejny rok przynosił nam nowe doświadczenia, wielokrotnie testował wszelkie możliwe elementy nastawione na bezpośrednią konfrontację z rzeczywistością i realiami dnia powszedniego.

Rozpoczęliśmy w 2001 roku (jako pierwsi w kraju) od serii maratonów rowerowych, imprez MTB Marathon, cztery lata później uruchomiliśmy najstarszy obecnie wyścig etapowy MTB rozgrywany pomiędzy Alpami a Uralem - Sudety MTB Challenge. W 2007 pojawiła sie kolejna impreza - jedna z najcięższych na świecie - Beskidy MTB Trophy. W 2009 i 2010 roku tworzyliśmy razem z v-ce Mistrzynią Olimpijską Mają Włoszczowską wyścigi w formule XCO (cross country) i później także XCE (eliminator), które obecnie są najwyżej punktowanymi polskimi imprezami MTB ujętymi w rankingu Miedzynarodowej Unii Kolarskiej. Trzy lata temu ruszyliśmy z etapowym wyścigiem szosowym dla amatorów Beskidy Road Trophy, choć na inauguracyjnej edycji pojawili się zawodowcy, w tym m.in. Sylwester Szmyd (wówczas Liquigas-Cannondale, obecnie Movistar Team), Marek Rutkiewicz (CCC Polsat), Jacek Morajko (Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team), czy Mariusz Witecki (Team BGŻ). Dwa lata temu zajęliśmy się Carpathia MTB Venture - epickim wyzwaniem rowerowym rozgrywanym na łuku polskich Karpat, od Cisnej do Wisły.

Sponsorzy

Marathony

Facebook


patronat medialnywspółpraca